TESLİMAT , İADE VE DEĞİŞİMLER

Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız önem taşımaktadır. Beklenmedik bir durumda, sorunlu ürünle karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak, kargo şirketi tarafından bize iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş, herhangi bir şekilde kullanımdan dolayı hasara uğramış ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Müşteri ürünü teslim aldığı andaki haliyle iade etmekle ve kullanımdan kaynaklanan ticari kaybı ödemekle yükümlüdür.


APASA ürünleri el yapımı olarak tek tek üretilmektedir. Üretimimizde belirli bir standartta çalışıyor olsak da renk, doku, boyut ve gramda bazı ufak değişiklikler olabilir.

APASA TAKI için öncelik müşteri memnuniyetidir.
Tüketicinin 'Sebep Göstermeksizin Cayma Hakkı' kapsamında 15 iş günü içerisinde yasal iade hakkı bulunmaktadır.
Ürünün iadesi ya da değişiminin gerçekleştirilebilmesi için; tahrip edilmemiş, paketi hasar görmemiş, tüm aksesuarlarıyla birlikte, kullanılmamış veya tekrar satılabilirliği bozulmamış olması gerekmektedir. Aksi takdirde iade ya da değiştirme talebiniz kabul edilmeyecektir.
Teslimatı gerçekleşmiş ürünlerin değişimini yapamamaktayız. 15 gün cayma hakkınızı kullanıp ürünleri iade edebilirsiniz.

Eğer apasataki.com’dan satın aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 15 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Hasarlı ürünlerinizi karşı ödemeli olarak kargolayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı